Anasayfa >> Eşya Depolama

 Eşya Depolama

ÖzEge Nakliyat İzmir | Antalya
Eşya Depolama

EV EŞYASI DEPOLAMA

Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızı Depolamak mı İstiyorsunuz? - Şehir Dışına mı Çıkıyorsunuz?

Eşyalarınızı Koyacak Fazla Yeriniz mi Yok!

Evden Eve Eşya Depolama Sistemimiz Size Çözüm Olacak ve Depolamada Kolaylık Saglayacak Bir Sistemdir. Eşyalarınız ÖzEge Evden Eve Nakliyat Depolarına Taşınmadan Önce Profesyonel Elemanlarımız Eşyalarınızı İlk Önce Ambalajlayıp, Paketleyip, Numaralandırıp Ambalajlanmaktadır.

Mobilyalarınızın Demontesi Yapılıp Ambalajlanmaktadır. Evinizde ki Bütün Eşyalarınız Paketlenip ÖzEge Nakliyat Depolama Kamyonuna Yerleştirilip Depolarımızda Düzgün Bir Şekilde Yerleştirilmesi Yapılmaktadır.

Eşyalarınız İzmir’de Bulunan Kapalı Alanlarımızda Depolanmaktadır. Firmamız ÖzEge Depolama Sizlere Kurumsal Eşya Depolama Hizmeti Vermektedir. Mevcut Depolarımız Ayrı Ayrı Bölümler Şeklindedir.

Depolarımız Hijyeniktir, Rutubetsiz ve Düzenli Aralıklarla Havalandırılmakta ve İlaçlanmaktadır!

Bu Paketleme Yöntemi ile Sizin İçin Değerli ve Kırılgan Olan Eşyalarınızı Güvence Altına Almış Olursunuz. Eğer Elinizde Taşınacak Eşyanıza Uygun Kutularınız Yoksa Firmamız Bunları Sizin İçin Temin Edebilmektedir.

Bazı Eşyalar Tahta Bir Kap ve Kılıf İçine Konulmadıkdan Sonra Taşınması Mümkün Değildir. Bu Ahşap Kutular Marangozlar Tarafından Özel Olarak Yapılmaktadır.